HISTORIE KAPELY

Rok 1999 - V únoru 1999 zakládá Jan Černý skupinu Agonie. Na post kytaristy přichází Miroslav Zvěřina, na post bubeníka Ondřej Umáčený. V průběhu tohoto roku se připravoval materiál, který byl posléze uveden na desce Bolest.

Rok 2000 - V březnu 2000 začíná natáčení desky Bolest v obsazení Jan Černý (kytara, zpěv), Miroslav Zvěřina (sólová kytara), Ondřej Umáčený (bicí). Basovou linku nahrával Miroslav Zvěřina, protože v této době kapela neměla stálého basáka. Na post basového kytaristy přichází v květnu 2000 Jiří Havel. 28.6. 2000 je pokřtěna první deska skupiny Agonie s názvem Bolest.

Rok 2001 - Z kapely odchází Jiří Havel a na jeho post přichází Max Kryžanovský

Rok 2002 - Kapela připravuje materiál na natáčení nové desky, kterou posléze nahrává ve složení Jan Černý (kytara & zpěv), Miroslav Zvěřina (sólová kytara), Max Kryžanovský (basa), Ondřej Umáčený (bicí). Desky se zúčastnil jako host Martin Kolínský (Debustrol, Harlej) a nazpíval s Janem Černým duet Nákaza.

Rok 2003 - V prosinci 2003 odcházejí z kapely Miroslav Zvěřina a Ondřej Umáčený.

Rok 2004 - Do kapely přicházejí Libor Janeček na post sólového kytaristy, Rob Poloni na post bubeníka. Vrací se Jiří Havel a zaujímá místo klávesisty. Kapela připravuje nový materiál k natáčení nového CD.